TYPO3 Agency - coding, design and website development

Rozširujeme tím

Momentálne obsadzujeme tieto pracovné pozície:

Web dizajnér/ka – kreatívec

Hľadáme správneho človeka do kreatívneho tímu, ktorý do svojej práce vkladá chuť a vášeň. Nielen že sa neustále vzdeláva, ale prináša nové podnety a nápady. Chceme človeka s názorom a s poriadnou dávkou kreativity.

Náplň práce:

  • príprava grafických návrhov pre budúce weby klientov
  • grafické spracovanie webov
  • grafika pre sociálne siete, newsletters, e-booky, blogy
  • práca na interných projektoch

Požiadavky:

  • reálne skúsenosti s grafickou tvorbou web stránok
  • skúsenosti s responzivným dizajnom
  • inovatívny prístup k web dizajnu
  • znalosť programov (minimálne Adobe Illustrator, Photoshop)
  • znalosť použitia užívateľsky vyhovujúcich prvkov webu
  • samostatnosť, ale i práca v tíme
  • záujem o novinky z tejto oblasti
  • chuť na sebe pracovať a neustále sa vzdelávať

Benefity:

  • práca aj pre zahraničných klientov
  • práca v skvelom tíme
  • priestor pre samostatné myslenie a rozvoj
  • možnosť podieľať sa na smerovaní tímovej práce
  • flexibilný pracovný čas

Plat: dohodou

Nástup: ihneď

Časová náročnosť: Full-time

Miesto práce: Liptovský Mikuláš, Spišská Nová Ves

Ak máš chuť pracovať pre nás a máš svoje osobné pracovné vízie, ktoré by si chcel začať realizovať, tak nám zašli:

  • svoj životopis spolu s motivačným listom
  • portfólio tvojej práce
  • nezabudni nám spomenúť, aké sú tvoje osobné pracovné vízie

Pošli to na mail: kariera@magnetica.sk
s predmetom správy: Web dizajnér/ka – kreatívec.

PHP Programátor

Posilňujeme náš tím developerov a hľadáme programatóra, ktorý už ma reálne skúsenosti s programovaním webstránok. Neustále napreduje a sleduje trend, ako i novinky v tejto oblasti. Vie pracovať samostatne, ale i v tíme.

Zisti, či si naozaj ten správny človek do nášho tímu:

  • práca na veľkých internetových projektoch na Slovensku a v zahraničí na báze PHP v spolupráci s ďalšími technológiami
  • analýza a návrh riešenia na základe požiadaviek zákazník
  • profesionálny prístup a tímová kooperácia

Požiadavky:

  • skúsenosť s redakčným systémom TYPO3, alebo iným redakčným systémom výhodou
  • skúsenosti s PHP Frameworkami výhodou
  • PHP - pokročilý
  • AJAX - pokročilý
  • CSS - pokročilý
  • HTML - pokročilý
  • XML - pokročilý
  • MySQL - pokročilý
  • JavaScript - pokročilý

Benefity:

s predmetom správy: PHP Programátor.